DANIŞMANLAR
Av. Z. Tuğçe AVŞAR

Av. Z. Tuğçe AVŞAR, 2005 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazanmış, 2006 yılında Bahçeşehir Üniversitesi’nden aldığı Yüksek Onur Başarı Bursu ile yatay geçiş yaparak 2007 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitim hayatına devam etmiş, 2010 yılında mezun olmuştur.

2013 yılından bu yana şirketlere bağımsız olarak hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Av. Z. Tuğçe Avşar; 2008 yılında ATLANTA’s JOHN MARSHALL LAW SCHOOL’un düzenlediği Hukuki Yazım Teknikleri Programına ve American Adversary System and American Legal Education programlarına katılmıştır. 

2010-2011 dönemi içerisinde Kadir Has Üniversitesi’nde Spor Hukuku ve Yönetimi eğitimi almıştır. 

Av. Z. Tuğçe AVŞAR; 2012 yılında ortak çalışma eseri olan “Şirketler Hukuku” isimli kitabın yazım grubunda yer almıştır.

Halen; dünya çapında alkollü içki üretimi yapan firmaların Türkiye ve/veya illerinin distribütör ve/veya bayilerinin hukuki danışmanlıkları ile alacaklarının yapılandırılmasını hizmetini yürütmektedir.

 

Sedat Büyük

Kıdemli Vergi Uzmanı / SMMM
Sedat Büyük, Türkiye’de otomotiv, inşaat, gayrimenkul, enerji, ilaç gibi sektörlerde birçok firrmaya vergi denetim ve danışmanlık hizmeti vermiştir. Sektörde 14 yıl tecrübesi olan BÜYÜK, kurumlar vergisi, gerçek kişilerin vergilendirilmesi, uluslararası vergileme, dolaylı vergiler ve birleşme satın alma işlemlerinde deneyim sahibidir. BÜYÜK, bugüne kadar 200’den fazla satın alma işleminde danışmanlık yapmıştır. Ayrıca 2008-2009 yıllarında Romanya’da uluslararası bir denetim şirketinde görev yapmış olup, uluslararası raporlama standartları konusunda tecrübe sahibidir.Özellikle, ikili vergi anlaşmaları uygulamaları, ve şirketlerde uluslararası ve lokal vergi yapılandırması konularında çalışmakta olup, Türkiye’de yatırım yapmak isteyen uluslararası şirketlere ve yurtdışında yatırım yapmak isteyen Türk şirketlerine vergi danışmanlığı ve yeniden yapılandırma hizmetleri sağlamaktadır. BÜYÜK, aynı zamanda, Finansal modellerin vergisel açıdan incelenmesi ve şirket birleşme-satın almaları ve özelleştirme projelerinde vergi incelemesi yapılması konularında geniş deneyime sahiptir.BÜYÜK, Marmara Üniversitesi İng. İktisat bölümü mezunudur ve çok iyi derecede İngilizce bilmektedir. Marmara Üniversitesi İng. İktisat bölümünde ders vermekte de olan BÜYÜK, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik (SMMM) unvanı sahibidir.

 

Bize Ulaşın
Bizi Takip Edin
Web Tasarım & Yazılım : Chip Yazılım