Hakkımızda


HAKKIMIZDA

 

Büromuz, mesleki etik kurallarından ödün vermeksizin her türlü hukuk alanında güvenilir, kaliteli, şeffaf ve sonuç odaklı hukuki hizmet vermek üzere Av. Ebru Ekşioğlu tarafından İstanbul’da kurulmuştur. 
 
Çalışmalarımız, şirketlere yönelik olarak başta Rekabet hukuku ve Distribütörlük & Bayilik sözleşmeleri olmak üzere ticaret hukuku , şirketler hukuku , iş hukuku, tüketici hukuku, sözleşme hukuku alanında danışmanlık ve dava ağırlıklı olarak sürmektedir.  
 
Büromuz,; avukatları, stajyer avukatları, idari personeli ve dışarıdan destek veren kendi alanlarında uzman danışmanları ile müvekkillerine en iyi, en verimli ve en hızlı çözümleri sağlamayı amaç edinmiş olan genç ve dinamik yapısı ile hizmet vermektedir.
 
Büromuz ayrıca arabuluculuk hizmeti de vermekte olup tarafların dava öncesinde uzlaşmasına da yardımcı olmakta ve bu konuda gereken tüm resmi işlemleri taraflar adına yerine getirmektedir.
 
 
Büromuz ayrıca mahkemeye intikal etmiş uyuşmazlıklarda da davasını titizlikle takip etmeyi ve güçlü kadrosu ile her zaman kazanan olmayı ilke edinmiştir.
Bize Ulaşın
Bizi Takip Edin
Web Tasarım & Yazılım : Chip Yazılım